W naszej rezydencji zostało obecnie oddanych do użytku 12 pokoi z łazienkami, w których może gościć w sumie 40 osób. Każdy pokój jest urządzony w innym stylu: japońskim, prowansalskim, polskim, orientalnym, chińskim, afrykańskim, "1001 nocy", "Pod aniołkami", "Pod góralskim Barankiem" "Marianna Orańska" i dwa pokoje szwajcarskie. Wszystkie pokoje są wyposażone w internet bezprzewodowy.Rezydencja posiada salę restauracyjną i salę klubową, obie z kominkiem, a także salę wielofunkcyjną, bar i prywatny salon. Przed rezydencją znajduje się piękny ogród z widokami na okoliczne góry, miejsce do grilowania i na ognisko.

Terra Sudeta chętnie gości zwierzęta, które przestrzegają podstawowych zasad higieny i zachowania i nie są przy tym w żaden sposób uciążliwe dla innych Gości naszej rezydencji. Przebywanie zwierząt w sali restauracyjnej i klubowej nie jest przewidziane. Prosimy o przywiezienie własnego sprzętu do usuwania nieczystości po swoich pupilach.

W rezydencji Terra Sudeta mogą Państwo spędzić romantyczny week end lub też  pozostać z daleka od codzienności przez dłuższy czas. Leżaki, basen sezonowy, kacik dla dzieci  i grill czekają na Państwa!